«Європейська Солідарність» передала запорізьким ОСББ маски, рукавички та дезінфікуючі засоби

В Запоріжжі «Європейська Солідарність» закупила засоби індивідуального захисту і дезінфектори для ОСББ Всі необхідні засоби запоріжцям доставили волонтери «ЄС» та «Справи громад».

Представники запорізьких ОСББ звернулись до Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» з проханням надати допомогу у придбанні засобів для профілактики розповсюдження коронавірусу.

«Мешканці ОСББ відповідально ставляться до карантину, і ми хочемо дотримуватись всіх необхідних заходів безпеки. Але, на жаль, не всі можуть придбати засоби, особливо це стосується літніх людей, які не виходять з дому. Добре, що в місті є політична сила, якій не байдужі проблеми городян в цей складний період», – розповідає представниця ОСББ Тетяна.

В свою чергу, запоріжці виявили бажання долучитись до ініціативи «Європейської Солідарності» з інформування населення щодо COVID-19 та головних правил дотримання карантину і отримали від волонтерів інформаційні плакати для розклейки на прибудинкових територіях.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*