У Зеленського мають запропонувати загальнодержавну програму підтримки малозабезпечених українців під час епідемії – Олег Синютка

В умовах загальнодержавного карантину уряд має підтримувати громадян, які опинилися у скрутній фінансовій ситуації, з обмеженими засобами до існування. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка під час брифінгу у Львові.

За його словами, «Європейська Солідарність» пропонує захистити найменш спроможних громадян.

«Ми розуміємо, що багато людей втратили роботу, що багато людей сьогодні знаходяться у відпустці за власний рахунок, а їхні фінансові збереження є не настільки великими, щоб мати довгий запас міцності», – зазначив народний депутат.

За його словами, повинна існувати спеціальна соціальна програма для підтримки таких малозабезпечених людей. «Ми не можемо сподіватися тільки на допомогу волонтерів, ми не можемо сподіватися тільки на допомогу небайдужих громадян», – зауважив він.

«Повинна в Україні бути затверджена і реалізована спеціальна соціальна програма підтримки малозабезпечених, яка на період між пригальмуванням економіки і відродженням економіки повинна підтримати тих людей, які сьогодні опинилися у скрутній ситуації», – сказав Олег Синютка.

«Європейська Солідарність» як послідовна політична опозиція до існуючої влади і режиму олігархату, який встановлюються в Україні, повинна передовсім думати про людей. І тому ми сьогодні кажемо, що відкладаємо нашу політичну боротьбу на другий план, а на перший план ми виносимо об’єднання всіх людей, які розділяють національно-демократичні європейські цінності і курс України в Євросоюз і НАТО, і сьогодні реальними справами турбуються про подальшу долю України», – сказав він.