Україна зустріла епідемію коронавірусу управлінським хаосом, створеним Зеленським та його командою – Микола Княжицький

Зеленський та його урядовці виявивилися повністю не готовими до серйозних викликів, перед якими опинилася країна. Ми бачимо хаотичні дії влади, яка не розуміє – як потрібно діяти в умовах економічної кризи та поширення епідемії коронавірусу. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький під час брифінгу у Львові.

«Те, з чим ми стикнулися тут у Львові, і це те, що відбувається по всій Україні – це повна неготовність влади до спалаху коронавірусу, який відбувся всюди в світі», – наголосив народний депутат.

За його словами, неготовність проявляється по-різному: «Дехто з представників влади, або тих, хто наближений до них в парламенті, в розпал кризи їздив в Куршавель відпочивати або в якісь місця, абсолютно безвідповідально до цього ставлячись. Дехто давав дозвіл на продаж масок у великих обсягах за кордон тоді, коли для українців таких масок не вистачає. Дехто не розумів, що лікарям потрібно бути підготовленими до цього, мати маски, захисні халати, необхідне обладнання і багато всього іншого».

«Таким чином ми заходимо в цей коронавірус у такому хаосі», – заявив Микола Княжицький.

Він висловив сподівання, що завдяки сміливості і мужності громадянського суспільства ми зможемо гідно пережити цю кризу.

«Ця криза має за собою не лише кризу в сфері охорони здоров’я і небезпеку зараження, хвороб і смертей наших співгромадян. Вона загрожує нам великою економічною кризою. Ми маємо війну з Росією, яка триває досить давно, і криза на фронті, на жаль, теж може бути. Це відбувається всюди», – також зазначив Микола Княжицький.

Він додав: «Ми бачимо як хаотично діє влада. Замість того, щоб створити міцну вертикаль влади, вона створює паралельні так би мовити центри, оскільки новообрані керівники, які призначені не так давно, не справляються з покладеними на них обов’язками. Влада створює паралельну вертикаль, яка спирається на олігархів. Наслідки цього дуже сумні. Зараз олігархи керують паралельно з владою і все це може дуже сумно завершитися для України».

Він також зауважив, що в парламенті фактично розвалилася пропрезидентська більшість, адже частина депутатів з фракції «Слуга народу» відмовляється підтримувати законопроекти та інші ініціативи Зеленського. Зокрема ці депутати виступили проти законопроекту, що дозволяє повертати банки колишнім власникам, йдеться перш за все про Приватбанк.