Порошенко: парламент має ухвалити додаткові заходи захисту та підтримки для лікарів і малозабезпечених українців, а також негайно рятувати економіку

Ситуація зі стрімким поширенням коронавірусу та економічної кризою, яка розпочалася ще до епідемії через тотальну некомпетентність влади, зараз вимагає рішучих і системних кроків. Фракція «Європейська Солідарність» готова взяти участь у позачерговому засіданні парламенту і ухвалити рушення, які будуть спрямовані на захист лікарів, малозабезпечених українців, та протидію кризовим явищам в економіці держави. Про це після погоджувальної ради заявив п’ятий Президент України, лідер партії «Європйська Солідарність» Петро Порошенко. 

«Зараз ми потребуємо рішучих і системних кроків, які ми маємо зробити вже зараз. Перша позиція – це захистити людей від викликів, які несе і коронавірус, і бідність. І ми розробили законопроект, я підписав його як співавтор, де передбачається і захист суб’єктів господарювання, і активна позиція із захисту малозабезпечених, і активна позиція із протидії наслідкам в економіці. Я сподіваюся, що завтра під час позачергового засідання цей законопроект буде прийнято», – зазначив Порошенко. 

«Ми уважно розглянули законопроекти, які передбачають додаткові повноваження щодо медиків. Ми передбачаємо серйозні кроки, які були зроблені за нашою вимогою щодо захисту лікарів і захисту фізичного, щоб були забезпечені костюмами масками, і захисту фінансового. Тому що це є не менш важлива функція, ніж та, яку виконують наші воїни на фронті», – наголосив Порошенко. 

Петро Порошенко зауважив, що засідання погоджувальної ради з представниками уряду вкотре довело кричущу некомпетентність влади. «Засідання було бурхливим і довготривалим. Ми почули багато нового. І те, до чого призвела дилетантська некомпетентність дій влади при підготовці країни до пандемії, до викликів і загроз в економіці, які зараз має Україна, звичайно потребує рішучих і неординарних рішень», – зазначив Порошенко. 

«Ми сьогодні з подивом почули – чи то подали, чи не подали міністри фінансів, охорони здоров’я у відставку. Потім вони це спростовувати, а нам вже представили кандидатури на нових міністрів. Це означає, що дії набувають хаотичного характеру», – застерігає Порошенко. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*