«Європейська Солідарність» на Вінниччині допомагає місцевій лікарні

Депутати Мурованокуриловецької районної ради від партії «Європейська Солідарність» допомагають місцевій лікарні та підтримують земляків у період карантину.

Про це повідомив голова Мурованокуриловецької районної організації партії «Європейська Солідарність» Микола Колядич.

За його словами, депутат райради фракції «Солідарність» Олександр Каплунський налагодив пошиття індивідуальних захисних масок.

«Швейний цех за ініціативи Олександра Васильовича повністю перейшов на пошиття масок, відшивають по 1000 штук на день. Реалізують за доступною ціною, яка практично складає собівартість – 8 гривень», – розповів Микола Колядич.

Член фракції «Європейська Солідарність» в районній раді, керівник сільськогосподарського підприємства Віктор Гора виділив 45 тисяч гривень на потреби Мурованокуриловецької лікарні. Постійно допомагає вирішувати нагальні транспортні потреби односельцям із села Снітків.

Його колега по фракції підприємець Михайло Кагляк перерахував на потреби лікарні 25 тисяч гривень. Він також допомагає жителям села В.Ольчадаїв з транспортом.

Депутат від «Європейської Солідарності» Юрій Лебедюк виділив кошти на ремонт спеціальних інфекційних палат у місцевій лікарні.

Керівник сільськогосподарського підприємства, депутат від «ЄС» Євгеній Гуменюк, допомагає вирішувати побутові питання, а також допомагає транспортом жителям сіл Долиняни та Кривохиженці.

Депутатка, член фракції «Європейська Солідарність» у Мурованокуриловецькій районній раді Оксана Пащенко із села Привітне опікується одинокими літніми односельчанами. Вона робить для них покупки продуктів харчування та ліків.

«Сьогодні такий час, коли всі мають об’єднатися. Серед наших активістів немає таких людей, хто б залишився осторонь. Кожен допомагає, чим може», – прокоментував Микола Колядич.