«Європейська Солідарність» вимагає у змінах до бюджету збільшити допомогу з безробіття і не скорочувати видатки на громади, освіту та культуру

«Європейська Солідарність» відстоює збереження бюджетного фінансування регіонів та заперечує проти намагання уряду Зеленського вирішити лобістські питання за рахунок бюджету держави. Про це написала співголова фракції Ірина Геращенко під час засідання погоджувальної ради на сторінці у Фейсбук.

«Відстоюємо позицію «Європейської Солідарності» щодо запропонованих урядом змін до бюджету. Ми категорично проти створення Стабілізаційного фонду, куди закладають в першу чергу лобістські статті і «пряники» своїм депутатам», – підкреслила Геращенко.

«Ми – за створення Резервного фонду, в якому влада зобов‘язана закласти збільшення фонду по безробіттю, враховуючи втрату сотнями тисяч людей роботи і поверненням на заклик Зеленського заробітчан», – пояснила вона. 

Ірина Геращенко також заявила про необхідність збільшити видатки пенсійного фонду. 

«Ми категорично проти знищення  фонду регіонального розвитку, який повністю скорочено, і ліквідації підтримки об’єднаних територіальних громад», – зазначила співголова фракції. 

Вона додала: «Саме на регіони зараз лягає левова частина навантаження боротьби з короновірусом, утримання лікарень і захисту медиків. Маємо не забирати кошти в регіонів, а переглянути їх направлення – кошти Державного фонду регіонального розвитку, підтримки ОТГ, фонду регіонального розвитку перенаправити саме на боротьбу з короновірусом в регіонах». 

«Також ми категорично проти ліквідації фінансування нової української школи, освіти, культури, науки. Навіть в умовах війни ці програми фінансувалися», – наголосила Ірина Геращенко.