Андрій Парубій: Нездатність монобільшості проголосувати антикризовий законопроект означає, що олігархи контролюють фракцію Зеленського набагато більше, ніж здавалося

Інтереси олігархів починають переважати над інтересами України у вищому керівництві держави – це підтверджує нездатність монобільшості ухвалити антикризовий пакет законів.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Андрій Парубій в коментарі журналістам.

«Дуже дивним виглядає поведінка президента Зеленського, який у відеозверненні звертається до Верховної Ради з тим, щоб прийняли антикризові закони. Це очевидний обман. Всі знають, що партія «Слуга народу», яку він очолює, має більшість і у Верховній Раді і в комітеті, який мав підготувати антикризові закони до розгляду. Вчора він звертається до Верховної Ради, сьогодні зранку комітет не збирається і відповідно це питання не може потрапити в порядок денний сесії», – сказав Парубій.

Він зазначив, що це свідчить про те, що інтереси олігархів починають переважати над інтересами  держави у вищому керівництві держави.

Парубій наголосив, що фракція «Європейська Солідарність» проголосує за антикризові закони.

«Я хочу гарантувати, що «Європейська Солідарність» готова голосувати за антикризові закони, зокрема, щодо банків. Щодо цього закону ми маємо одностайне рішення – ми будемо на сесії, ми готові поставити своє плече, ми розуміємо наскільки важливо для України у відповідальний час спільна дія, співпраця з МВФ, нові надходження в держбюджет. Але у нас є великий острах, що «Слуга народу» знову займе позицію обману, коли ми будемо бачити дуже гарні картинки і відеозвернення, а в реальності – закони, які сьогодні необхідні Україні для співпраці з МВФ просто не будуть подані на розгляд ВРУ», – сказав Парубій.

Депутат зауважив, що економічна криза в Україні розпочалася ще до початку пандемії коронавірусу і світової кризи.

«Вже тоді було зрозуміло, які непрості часи нас чекають. Співпраця з МВФ і кошти МВФ можуть допомогти нам пом’якшити той удар, до якого призведе економіку України дії теперішньої влади. Без коштів МВФ ця економічна криза може бути набагато більш жорсткою і відчутною для кожного українця», – додав депутат.