Депутат райради від «Європейської Солідарності» в Чернігові надає допомогу людям з групи ризику

Депутат Деснянської у місті Чернігові районної ради від «Європейської Солідарності» Ігор Полуян власним коштом організував доставку людям з групи ризику і тим хто втратив роботу чернігівського мікрорайону Бобровиця продуктів харчування, антисептиків, засобів індивідуального захисту.

«У зв’язку з тим, що в місті не працює транспорт, я вирішив зробити безкоштовну адресну доставку медикаментів та продуктів харчування для інвалідів, пенсіонерів та інших вразливих категорій людей», – зазначив Ігор Полуян.

Він зауважив, що ініціатива стосується передусім приватного сектора, де в радіусі багатьох кілометрів немає жодного супермаркета чи аптеки.

«У мене багато звернень від громадян, і я зі своєю командою прийняв рішення організувати волонтерську діяльність з доставки продуктів. Зараз до цієї ініціативи підключаються не лише ті, кому потрібні продукти харчування, але і ті, хто хоче взяти участь у наданні допомоги. Власники автомобілів готові купувати продукти і доставляти їх на замовлення людей», – додав депутат районної ради.

Ігор Полуян також вирішив надавати людям безкоштовні маски та антисептики.