Іванна Климпуш-Цинцадзе: перше читання «антиколомойського» закону показало – ОПЗЖ і Батьківщина підтримують Коломойского

Голосування в першому читанні «антиколомойського» закону показало, що для фракції ОПЗЖ і Батьківщина інтереси олігарха Коломойського ближче ніж інтереси українців.

Про це народний депутат від «Європейської Солідарності» Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила в ефірі телеканалу «Прямий».

«Така поведінка двох фракцій (неголосування за «антиколомойський» закон – ред.) означає, що до них знайшов підхід пан Коломойський. І вони зараз будуть намагатися розкрутити на дружніх для них телеканалах те, що це не потрібний законопроект», – зауважила політик.

«Фракція «Європейська Солідарність» його («антиколомойський закон – ред.) підтримує. Адже ми розуміємо всю відповідальність стосовно необхідності продовження взаемодіі з Міжнародним валютним фондом, з іншими міжнародними фінансовими інституціями. Для того, аби все-таки отримати можливість до дешевих і довготривалих кредитів, аби Україна це випробування і економічне і соціальне і медичне і епідеміологічне пройшов з меншими втратами для наших людей», – підкреслила народний депутат.

Політик також додала: «Такий закон потрібен. Очевидно, він неприйнятний для колишніх власників «ПриватБанку», які хотіли би повернути собі ті кошти, які вони частково вивели з України, і частину, яку націоналізувала держава, аби захистити вкладників «ПриватБанку».