Олег Синютка направив звернення з вимогою пришвидшити створення сервісної служби містобудування і недопущення кризи будівництва

Народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка надіслав депутатське звернення керівнику Уряду та Міністру розвитку громад та територій, з вимогою пришвидшити створення сервісної служби містобудування і всі нововведення роз’яснити суб’єктам господарювання з метою реальної підтримки бізнесу задля уникнення будівельної кризи.

Про це він написав на своій сторінці в мережі Facebook.

«На початку місяця влада взялася за реформування сфери містобудування і ліквідувала Державну архітектурно-будівельну інспекцію (ДАБІ). Зруйнувала один орган, але не створила нічого натомість.

Будівельники та підрядні організації, які займаються ремонтами чи реконструкціями не можуть отримати дозволів для початку робіт. Всі будівельні роботи в країні завмерли в очікувані дій влади, а вони не відбуваються вже понад 2 тижні», – зауважив парламентар.

І додав: «Половинчасті дії влади лише підкреслюють її непрофесійність. Зупинка будівельної галузі лише поглиблює вже створену економічну кризу, яка може стати картковим будинком».