Олег Синютка: «Європейська Солідарність» голосує за ті закони, які потрібні для боротьби з коронавірусом та підтримки лікарів і громадян

Фракція «Європейська Солідарність» підтримує всі закони, які спрямовані на підтримку людей під час коронавірусу.

Про це народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка заявив після позачергової сесії парламенту.

«Для нас сьогодні не є принциповим питанням бути в опозиції чи в коаліції. Для нас сьогодні принципове питання – це захист українських інтересів. Захист лікарів, війських і громадян країни. Ми будемо голосувати і підтримувати ті законопроекти, які будуть сприяти у боротьбі з коронавірусом, і допомогатимуть пом’якшити наслідки від коронавірусу для економіки країни. Ми ніколи не будемо підтримувати будь-який законопроект, якщо він суперечатиме інтересам держави», – наголосив народний депутат.

Також політик зауважив, що сьогодні, на жаль, кожен українец на собі відчув некомпетентність і розгубленість влади.

«Прикро, що в такий відповідальний момент влада не може сформувати урядову команду. Тим паче сформувати урядову команду в найбільш серйозніших і відповідальнішим Міністерствах. Так, для переговорів з міжнародними фінансовими інституціями необхідні люди, які будуть репрезентувати, і уряд, і українську державу. А іх наразі немає. Це говорить про повний колапс і безвідповідальність сьогоднішньої влади. І непрофесійність керівництва держави», – підкреслив Олег Синютка.