«Європейська Солідарність» підтримала законопроекти про захист лікарів, пенсіонерів та підтримку економіки

На позачерговому засіданні Верховної Ради фракція «Європейської Солідарності» практично у повному складі підтримала законопроекти, які спрямовані на захист лікарів, допомогу малозабезпеченим та мінімізацію наслідків економічної кризи. Про це після засідання повідомив лідер партії, п’ятий Президент України Петро Порошенко.

«Логіка, якою керувалася «Європейська Солідарність», – це захистити людей, захистити малозабезпечених пенсіонерів, лікарів, забезпечити захист здоров’я людей. Для того, щоб ми могли безперешкодно зробити те, чого не зробила держава – забезпечити масками, захисними костюмами, забезпечити ліками, тестами на коронавірус, апаратами штучної вентиляції легень і зробити законодавче забезпечення цих процесів», – пояснив Порошенко.

«Європейська Солідарність», як ми і обіцяли, взяла активну участь в розробці зазначеного законопроекту. Мій підпис як голови «Європейської Солідарності» стоїть під зазначеним законопроектом, і там заходи щодо соціальної підтримки, і щодо підтримки економіки України. Для того, щоб мінімізувати наслідки бездарного господарювання, некомпетентності дій, які призвели до ситуації, що склалася вкупі з пандемією коронавірусу», – нагадав Порошенко.