«Європейська Солідарність» в Черкасах розпочала проект з санітарної обробки під’їздів

В Черкасах «Європейська Солідарність» ініціювала санітарну обробку під’їздів для протидії коронавірусу. Голова територіальної організації партії в Черкаській області Сергій Кудактін за власний кошт закупив медичний 70%-ий спирт та спеціальну тару з розбризкувачем, розлив 150 пляшок. Антисептик готовий до використання та проведення дезінфекції і його безкоштовно роздають волонтерам проекту.

Про це голова Черкаської ТОП повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Черкаська територіальна організація партії «Європейська Солідарність» започаткувала санітарну обробку під’їздів міста Черкаси. Ми закликаємо усіх волонтерів приєднуватися до наших волонтерів. Тільки разом ми зможемо забезпечити масову дезінфекцію наших під’їздів.

Процес займає буквально 20 секунд: обробляємо ручку під’їзду, клавіатуру домофону, кнопку відкриття дверей, далі ручки дверей, кнопку виклику ліфту і обов’язково кнопки всередині ліфту. Як бачите це 20 секунд і якщо кожен з нас буде в день витрачати на це кілька хвилин свого часу, то ми зможемо убезпечити наші під’їзди. Приєднуйтесь, ми чекаємо на волонтерів. Тільки разом ми зможемо убезпечити наші під’їзди», – звернувся до черкащан Сергій Кудактін.

На сьогодні готові до використання 130 літрів антисептику. План на найближче майбутнє – 500 л спирту та 600 пляшок-розбризкувачів.

Як зазначає Сергій Кудактін, жителі приємно здивували свою підтримкою та бажанням включитися в процес дезінфекції під’їздів і подякував всіх хто долучається до проекту.

Волонтери, які готові долучитися до проекту можуть звертатися за телефоном (097) 343 64 65.