«Лава запасних» Зеленського виявилась коротша за табуретку – депутати з «Європейської Солідарності» записали відеоблог із сесійної зали

«Дуже важкий день, але наш політичний «спецназ» сьогодні у парламенті» , – наголосила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Я думаю, що це безпрецедентне явище, коли взагалі щойно призначені члени уряду по такими відповідальним позиціям як охорона здоров’я під час пандемії, міністр фінансів, через неповні три тижні роботи були відправлені у відставку парламентом. Подивіться якість кадрових позицій, подивіться на експерименти, які роблять над державою. Коли щойно кандидат на посаду міністра енергетики заявила, що вона категорично проти імпорту електроенергії з Російської Федерації, з країни-агресора – буквально через дві години її кандидатура була відкликана.

Я впевнений в тому, що це свідчить про те, що з одного боку лава запасних в монобільшості Слуги народу і президента Зеленського коротше табуретки. Призначаються абсолютно випадкові люди, яким довіряється я доля 40 мільйонів українців. Ми маємо, на жаль, величезний вплив корумпованих олігархів і країни-агресора. Звичайно, що це не може не непокоїти представників нашої політичної сили.

Я хочу окремо наголосити, що ми будемо боротися за Україну, ми будемо захищати людей. Ми будемо захищати лікарів, ми будемо захищати наших воїнів, як це робили під час підготовки зазначених законопроектів», – наголосив лідер партії Петро Порошенко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*