Олексій Гончаренко передав медичне обладнання від Фонду Порошенка лікарням Одеської області

Народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко передав обладнання, засоби індивідуального захисту і тест-системи лікарням в Одеській області. Частина обладнання була закуплена Фондом Порошенка і передана в рамках всеукраїнського проекту допомоги у боротьбі з коронавірусом.

Також на півночі Одеської області створено штаби з протидії коронавірусу за ініціативи Олексія Гончаренка.

«Наша задача об’єднатися і допомогти одне одному. В першу чергу зараз ми маємо допомогати медикам. Я привіз в Подільск пульсоксиметри для міської і районної лікарень від Фонду Порошенка, який виділив обладнання для Одеси і області», – повідомив Олексій Гончаренко.

Головний лікар НКП «Центральна районна лікарня Подільського району Куяльницької сільради» Сергій Вовк підкреслив, що ця допомога забезпечить захист медичного персоналу і сприятиме швидкому виявленню хворих на коронавірус.

«Пульсоксиметри дуже важливі для виявлення первинних симптомів захворювання на коронавірус. Захисні маски, стерильні матеріали, швидкі тести – це дуже допоможе в нашій роботі і буде допомагати в медичному обслуговуванні наших жителів Подільського району», – зазначив медик.

Фонд Порошенка реалізовує програму з допомоги лікарням у підготовці до епідемії коронавірусу. Було передано медичне обладнання для відділень інтенсивної терапії в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Вінниці і Тернопільській області.