Ваш син рятував Україну на фронті, а ми рятуємо її від дефолту в парламенті – Ірина Геращенко розповіла мамі загиблого військового про земельний закон (відео)

Голосування за ринок землі допомогло врятувати Україну від дефолту, а поправки «Європейської Солідарності» захистили державну землю та інтереси дрібних фермерів і селян.

Про це розповіла співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко мамі загиблого героя АТО в Аллі Чалій у Черкасах, коли привезла їй продуктовий набір від «Фонду Порошенка».

«Що стосується землі. Наша політична команда захистила насправді українську землю. Було дві позиції, по перше, «Слуги» хотіли продати 11 млн. гектарів державної землі, а, по друге, олігархат хотів просто закинути Україну в дефолт. І тоді би наша держава вона вартувала копійки.

Ваш син врятував державу, її незалежність і суверенітет. Ми як політики маємо рятувати її від дефолту. Ми це зробили. Непросте рішення, але в законі враховані всі наші позиції. Не має права продаватись державна земля. Не мають права купувати її іноземці. Не буде ніяких 200 тисяч гектарів в одні руки. Бо хто може в цій країні купити 200 тисяч гектарів в одні руки? Це п’ять олігархів. І ми знаєм їхні прізвища. Дозволили фермерам і селянам продавати свою землю – купувати свою землю», – сказала Ірина Геращенко.

«Хочу подякувати вам від нашої політичної команди за вашого сина. За те, що виховали достойну людину, яка в перші дні війни пішла захищати Україну. Я усвідомлюю, що вам сьогодні найважче. По перше, ви залишайтеся вдома. Ось зараз на вулицю вийшли, але це нехай буде виняток. І ось це вам невелика передача від нашої політичної команди. Будьте здорові!» – побажала Ірина Геращенко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*