На Черкащині партійці забезпечують людей засобами індивідуального захисту

На Черкащині представники Корсунь-Шевченківської організації партії «Європейська Солідарність» шиють маски для людей. Також активісти купили захисний костюм для лікарів.

Зокрема, Оксана Шеренгова шиє бавовняні багатошарові маски, які можна використовувати багаторазово. Допомогу в придбанні необхідних матеріалів їй надали депутати місцевих рад від «Європейської Солідарності» Олег Раєвський та Сергій Старчевод.

«Роздаю власноруч пошиті маски родичам, друзям, сусідам, продавчиням. Корсунські таксисти теж не обділені. Пенсіонери ОСББ «Злагода» забезпечені. Зараз зосередилася на пошитті масок для діток нашого будинку», – розповідає Оксана Шеренгова.

Також вона збирає інформацію в соціальних мережах щодо потреб у забезпечені масками і готова шити їх для людей, які не можуть самі себе забезпечити.

Крім того, партійці допомагають медикам, адже лікарі сьогодні потребують особливої турботи і захисту. Керівник Корсунь-Шевченківської організації партії «Європейська Солідарність» Олег Раєвський подарував медикам костюм індивідуального захисту.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*