На Черкащині активісти «Європейської Солідарності» доставляють людям продуктові набори від Фонду Порошенка– Ірина Геращенко

«Європейська Солідарність» на Черкащини розпочала передачу коробок з допомогою від «Фонду Порошенка» людям, які потребують допомоги.

Про це повідомила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

Голова Черкаської територіальної організації Сергій Кудактін наголосив, що в першу чергу допомога надається людям з групи ризику та малозабезпеченим.

«За два дві ми маємо 70 звернень. Люди продовжують реєструватися , дехто реєструється на «гарячій лінії» , дехто напряму телефоную. Надаємо перевагу малозабезпеченим сім’ям, людям похилого віку, інвалідам, та багатолітнім сім’ям. Хочемо покрити в першу чергу саме ці категорії громадян, аби вони не ходили в магазини і не наражалися на небезпеку.

В цих наборах спаковано найнеобхідніше: продовольство, гречка, борошно, макарони. До речі, дуже важливо – це ліки від жару, парацетамол, тому що, наприклад, в аптеках міста зараз його вже не купиш. Також ми додаємо туди по одному літру антисептику, будемо обробляти руки, поверхні», – сказав він.

«Дуже приємно, що багато людей відгукнулися не тільки на те, щоб отримати допомогу, а багато волонтерів прийшли, які бажають допомагати в розвозці цих продуктових наборів. І це дуже приємно, що зараз в такій ситуації цей вірус об’єднує людей і люди починають активніше думати про те, як допомогти ближнім. В принципі, в кожному будинку є багато пенсіонерів, які є в групі ризику і їх треба убезпечити і зробити так, щоб вони якомога менше ходили до магазинів, аптек, до інших місць, де вони можуть підхопити цю інфекцію. Тому будемо працювати в цьому напрямку», – додав Кудактін.

Співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко повідомила, що базовими пріоритетами допомоги є також родини загиблих військових, а також медики.

«Європейська Солідарність за ініціативи Петра і Марини Порошенків направляє в усі регіони України гуманітарну допомогу для тих людей які знаходяться в групі ризику це в першу чергу літні люди це багатодітні родини яким сьогодні найважче і для тих людей які втратили рідних на війні для родин наших загиблих героїв.

Я приїхала для того щоб разом з нашими колегами активістами партійними ми рознесли їх по тим людям які її потребують. В першу чергу, це родини загиблих і це літні люти.», – зазначила вона.

Крім цього, представники «Європейської Солідарності» відвідали Черкаську міську інфекційну лікарню для якої закуповуються захисні костюми.

«Ми також хочемо сказати що для нашої політичної команди сьогодні  пріоритетом є захист українських медиків. Тому для інфекційної Черкаської лікарні  яка визнана опорною у питання боротьби з коронавірусом ми до кінця тижня передаємо двісті захисних халатів. Ці форми надзвичайно необхідні лікарям щоб захистити їх щоб не було інфекційну ванні саме медиків.

І так або ми зараз уже взяли на себе таке зобов’язання відремонтувати апарати штучної вентиляції легень для уманської лікарні яка також визнана опорною у боротьбі з коронавірусом», – додала Геращенко.

Головний лікар черкаської міської інфекційної лікарні Світлана Волгіна подякувала благодійникам за допомогу і наголосила, що захисні костюми для медиків є однією з найнеобхідніших потреб лікарень.

«З вчорашнього дня ми отримуємо допомогу від благодійників. В Черкасах відкрито благодійний фонд «Черкащани COVID-19». Від них ми почали отримувати допомогу.

Коли почала надходити допомога від благодійних організацій, просто громадяни привозять маски, респіратори і так далі. В такі моменти хочеться сказати, що ми українці – це спільна нація і нас в таких ситуаціях не подолає ніякий вірус.

За день на лікарню розходується 40-50 захисних костюмів, тому потреба в них дуже значна», – сказала вона.