«Європейська Солідарність» передає запоріжцям продуктові набори від Фонду Порошенка

У Запоріжжі «Європейська Солідарність» передає 250 коробок з наборами першої необхідності для людей, які потребують допомоги в умовах карантину і залишали заявки на платформі «Солідарність» v2020.org.ua. Кожна коробка містить продукти харчування, ліки, а також рекомендації, як запобігти інфікуванню коронавірусом.

Голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко зазначив, що в Запоріжжі допомогу буде передано сім’ям ветеранів АТО/ООС, людям з інвалідністю та малозабезпеченим родинам.

«Наразі проходить акція з допомоги малозабезпеченим родинам, ветеранам АТО, тим людям, які сьогодні найбільше потребують допомоги і підтримки. Тому що важка ситуація і в економіці, і в зв’язку з коронавірусом. Ці 250 коробок роз’їдуться по всій області на виконання перших заявок. Загалом їх вже зараз понад 1200. Звичайно, ми зобов’язались виконати їх всі, але це перша партія, якам поїде до зазначених категорій», – сказав Ігор Артюшенко.

У Запоріжжі перші пакунки адресатам передали партійці «Європейської Солідарності» – співробітники Запорізької територіальної організації партії, депутати міської ради, активісти і волонтери.

Лідер фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді, голова міської організації партії Олександр Константинов наголосив, що в сьогоднішні часи найважливіше – єдність суспільства.

«Солідарність і єдність суспільства виявляється саме в такі складні часи, і сьогодні ми всі розуміємо, що разом із зовнішньою загрозою у нас є загроза внутрішня – епідемія. Певна частина наших людей опинилися в достатньо складній ситуації, тому я радий, що сьогодні міська організація «Європейської Солідарності» приєднується до загальнонаціонального проекту, і ми сьогодні продовжуємо разом з нашими прихильниками, з нашими партійцями надавати допомогу тим містянам, які її потребують», – відзначив Олександр Константинов.

Фонд Порошенка вже передав 3 000 продуктових наборів для людей, які мусять дотримуватися жорсткого карантину, по всій Україні, і вже комплектується новий вантаж – 5 тисяч наборів. Крім того, Фонд забезпечив медичне обладнання і засоби індивідуального захисту для лікарень Києва, Вінниці, Дніпра, Львову, Одеси і області, а також Монастириська Тернопільської області.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*