На Вінниччині партійці доставили малозабезпеченим 1200 продовольчих наборів від Фонду Порошенка

Активісти «Європейської Солідарності» Вінниччини та волонтери доставляють продовольчі набори від «Європейської Солідарносnі» та Благодійного Фонду Порошенка самотнім літнім людям.

«На сьогодні наші партійні організації та депутати райрад від «Європейської Солідарності» доставили близько 1200 продовольчих наборів, які сформували своїми силами. Тепер, коли ми отримали допомогу з Києва, будемо вручати її тим людям, яких ще не охопили. Наша особлива увага і турбота сьогодні – це самотні пенсіонери похилого віку на території всієї Вінницької області, яким немає до кого звернутися за допомогою», – розповів голова Вінницької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Андрій Гижко.

У місті Вінниця доставку допомоги організував голова міської партійної організації«Європейської Солідарності» Валерій Камінський.

«Ми ретельно склали список вінничан, яким доставляємо допомогу. Частину визначили наші партійці, а частину ми взяли з платформи «Солідарність» v2020.org.ua, де кожен, хто потребує, може залишити свою заявку. Над доставкою допомоги ми працюємо вже другий тиждень – досі самотужки, залучаючи партійний актив, купували необхідні продукти і привозили їх самотнім літнім вінничанам», – прокоментував Валерій Камінський.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*