Іванна Климпуш-Цинцадзе: обсервацію, яку зараз обіцяє Зеленський, треба було проводити раніше, бо в Україну з-за кордону вже в’їхали десятки тисяч громадян

Президент Зеленський перебуває у віртуальній реальності і не здатний вирішувати проблеми, які постали перед країною.

Про це сказала народний депутат фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе у своєму відеоблозі.

«Почну сьогодні майже як президент Зеленський: «Бажаю здоров’я усім українцям». Але ще бажаю всім українцям сил витримувати все те, що городить президент Зеленський у своїх відеозверненнях до громадян. Тому що вже нарешті хтось має витягнути його мозок з телевізора, ми цього піару наїлися до несхочу. Від відосиків цих температура не менша, ніж від коронавірусу. Каже президент: «Ми працюємо над тим, щоб забезпечити місця для обов’язкової обсервації». Це треба було робити два місяці тому, тоді, коли перших українців привезли з Китаю до Нових Санжар на обсервацію. Треба було думати про те, а не лякати тих українців, які зараз ламають двері в «Борисполі», якимись жорсткими заходами», – сказала вона.

Климпуш-Цинцадзе зазначила, що ці люди виховані саме на фільмах Зеленського і «Кварталі».

«Саме ви впродовж років вважали і переконували всіх, що хамство і безвідповідальність – це норма. А жорсткі заходи можете тепер влаштовувати і використовувати до свого уряду, який – і перший, і другий не підготувалися до зустрічі з пандемією і можуть запропонувати замість реальних заходів хіба що нові заборони. Ось до них і застосовуйте все це», – додала парламентар.

 Климпуш-Цинцадзе також зауважила, що президент обіцяє доплати пенсіонерам і малозабезпеченим, але при цьому не називає – з яких статей бюджету візьме ці гроші.

«Що стосується забезпечення лікарень, в яких є серйозна проблема з медичним захистом для лікарів, з можливостями лікування наших пацієнтів, ви це називаєте «певні проблеми із забезпеченням». Що це за фарс? Я звичайно рада, що президент ініціює доплати  пенсіонерам і малозабезпеченим. Тільки у мене питання – а чому ви не називаєте звідки, з яких статей бюджету ви пропонуєте перерозподілити ці кошти. Ви ж не пропонуєте це взяти з Офісу президента, чи може з генпрокуратури? Карантин обов’язково закінчиться і з коронавірусом ми справимося, ось тільки питання в тому, що цинізм, дурість  і непрофесійність  влади є нескінченною», – зауважила депутат.

 Климпуш-Цинцдзе  зазначила: «Уряд, який призвів до того, що вже є серйозні втрати до початку пандемії в економіці, тепер буде марити мільйонами робочих місць. У мне таке враження, що він літає в небесах і ніяк не спуститься на землю. Схаменіться нарешті. У мене навіть немає розуміння, хто ж ці робочі місця їм має створити після того, як люди зараз просто залишаються на вулиці. Може, це інвест-няня Денис Єрмак їх всіх працевлаштує? Той дерибан, який зараз відбувається, навіть не залишає надії, що, як ви кажете, пане президенте, пляжі нікуди не пропадуть, їх не вкрадуть. Не певна вже», – іронізує Іванна Климпуш-Цинцадзе.