Олег Синютка: Статистика захворювання на коронавірус в Україні не відповідає дійсності, бо влада не організувала масове тестування

Влада не змогла організувати масове тестування на коронавірус, чим спровокувала занижену статистику захворюваності.

Про це сказав народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка в інтерв’ю журналістам у Львові.

«Нас, з одного боку, може тішити те, що станом на сьогодні небагато людей в Україні, у яких підтверджено захворювання на коронавірус. З іншого боку, ми розуміємо, що така низька інтенсивність є через те, що занадто пізно були проведені тести на початку епідемії і занадто повільними темпами вони проводиться сьогодні», – підкреслив політик.

На переконання Олега Синютки, кількість виявлених хворих на коронавірус є низькою через відсутність системного і масового тестування в країні і не відображає реальний стан справ.

Крім того, народний депутат зауважив, що в лікарннях здебільшого експрес-тести, а вони не дають точний результат на початку хвороби.

«Експрес-тести, які прибули в Україну, не дають реальної картини, їхня похибка є достатньо значною. Тому не варто тішитися тим, що у нас не надто велика захворюваність на коронавірус. Просто немає чим виявляти цей вірус у людей», – зазначив Олег Синютка.