Влада почула ультиматум «Європейської Солідарності» і підтримала заборону продажу державної та комунальної землі, – Артур Герасимов

Завдяки жорсткій позиції «Європейської Солідарності» влада підтримала ключові правки в земельній реформі, які дозволили запустити цивілізований ринок: без продажу державної землі, без концентрації великих угідь в руках олігархів і корпорацій та без продажу землі іноземцям. Про це заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов у коментарі на телеканалі «Інтер».

«Влада почула ультиматум «Європейської Солідарності» і підтримала заборону продажу державної та комунальної землі. В цьому законі заборонено продавати державну і комунальну землю, заборонено продавати землю іноземцям. В цьому законі захищено власника пая – фермера і українського селянина. І також значно знижено концентрацію в одні руки. Якщо ви пам’ятаєте, вони хотіли по 200 тисяч га в одні руки – це більше, ніж будь-який район в Україні. Сьогодні це всього 100 га в одні руки. Нарешті ми отримали закон, який дійсно просуває нас до цивілізаційних параметрів Європи і НАТО», – пояснив Герасимов позицію фракції.

Також він наголосив на важливості збереження співпраці з міжнародними фінансовими організаціями для уникнення дефолту України. Для цього Верховна Рада має остаточно ухвалити банківський закон, який передусім не допустить скасування націоналізації «Приватбанку».

«Ми голосували в першому читанні за банківський закон, і не знаємо, чому він відразу не був поставлений на голосування в цілому, бо це було б правильно. Ми обов’язково будемо підтримувати цей закон в другому читанні, якщо в ньому будуть збережені всі норми, які сьогодні в ньому присутні. Якщо цей закон не буде прийнято – Україна може отримати дефолт. Пенсіонери можуть залишитися без пенсій, безробіття може зрости шаленими темпами, люди залишаться без зарплат. Сьогодні прийняття цього закону рівнозначно тому, щоб ми вберегли Україну від дефолту», – наголосив Артур Герасимов.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*