В Запорізькій області «Європейська Солідарність» передає чергову партію продуктових наборів від Фонду Порошенка тим, хто потребує допомоги

350 коробок з ліками та продуктами «Фонд Порошенка» передав до Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність». Партійці та волонтери «Європейської Солідарності» і ГО «Справа громад» вже розвозять пакунки адресатам.

«В Україні введений загальний карантин і першими від цього карантину постраждали малозабезпечені люди. Тому Фондом Порошенка разом з партією «Європейська Солідарність» було прийнято рішення зібрати допомогу для тих, хто найбільше того потребує. В першу чергу це – родини військовослужбовців, люди з інвалідністю, багатодітні родини та літні люди» – розповідає депутат міської ради фракції «Європейська Солідарність» Андрій Согорін, який доставляє пакунки запоріжцям.

«Це тільки початок, і ми сподіваємося, що зможемо закрити всі заявки на допомогу, які були надіслані від мешканців Запорізької області», – додав він.

Допомогу отримають мешканці міста та області, які залишали заявки на сайті «Солідарність» v2020.org.ua. До речі, на цьому ж сайті можна долучитися до проекту вже в якості волонтера і допомогти розвозити коробки в своєму місті/районі.

Це вже друга партія наборів першої необхідності від Фонду Порошенка для запоріжців. Минулого тижня область отримала 250 наборів, всі вони вже доставлені адресатам.
Загалом по всій країні Фонд передав вже понад 8 000 коробок.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*