Ірина Геращенко: «Європейська Солідарність» вимагає ухвалити закони, необхідні для отримання кредиту МВФ

Фракція «Європейська Солідарність» вимагає ухвалити закони, необхідні для отримання кредиту МВФ.

Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко у своєму відеоблозі.

«В економічному питанні роботи уряду ми не бачимо ніякої системи. Для того, щоб Україна зараз вижила, потрібен кредит МВФ, ми маємо в другому читанні прийняти банківський закон, розблокувати закон про обіг землі, який намагаються заблокувати. Зверніть увагу, хто саме це подав. Ці сили не приховують своїх прокремлівських симпатій. Зараз відбувається наступне – до банківського закону «Слуги» і іже з ними подали 6 тис. поправок. Очевидно, що це може розтягтися на кілька місяців і Україна разом з українською економікою буде просто знищена», – наголосила співголова фракції.

Тому «Європейська Солідарність» вимагає, щоб керівництво країни, уряду і парламенту дали відповідь, що буде із законами, необхідними для того, щоб Україна отримала кредит МВФ.

«Наша політична сила готова збиратися на позачергову сесію, приймати необхідне законодавство. Я хочу нагадати, що так само вже місяць після початку карантину ми вимагаємо від уряду включити депутатів всіх фракцій до антикризового штабу», – додала співголова фракції.