Олексій Гончаренко звернувся із запитом до президента Зеленського та уряду щодо загрози відключення світла по всій країні

Народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко звернувся із запитом до президента Зеленського та його уряду з вимогою призначити міністра енергетики, а також негайно навести лад у галузі через критичну ситуацію, яка загрожує відключенням світла по всій країні. Про це він повідомив на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

«Самокатщина» вже довела країну до кризи. Я вам нагадаю: ще до карантину ми втратили 9% промвиробництва, знизили темпи зростання ВВП, недоотримали 40% надходжень до держбюджету», – наголосив народний депутат.

Він підкреслив: «Сьогодні, коли запасу міцності залишилося на декілька тижнів, нас накриває новою загрозою. Україна може залишитися без світла».

Олексій Гончаренко зазначив, що таку загрозу визнало Міністерство енергетики та захисту довкілля. Він також зауважив, що в умовах економічної кризи та критичної ситуації через розповсюдження коронавірусу, таке стратегічно важливе міністерство вже 3 тижні залишається без керівника, бо досі не призначено міністра.

«Чи не те це міністерство, яке ще два тижні тому видавало феєричні звернення до громадян із закликом не платити за комуналку? А тепер воно говорить: так, постачальники електроенергії можуть отримати статус дефолту. Чи не те це міністерство, яке п’ять місяців не вирішувало проблем галузі? Яке покривало імпорт електроенергії з Росії, коли зупинялись українські станції?» – написав депутат.

Олексій Гончаренко наголосив: «Я не хочу, щоб у лікарнях, в які вся країна збирає гроші на нове обладнання, вимкнули світло. Тож я звертаюсь до цієї влади з вимогою вжити усіх заходів, щоб не допустити блекауту в Україні».

Представник «Європейської Солідарності» закликав уряд Зеленського нарешті призначити міністра та навести лад з головами державних компаній.