Княжицький та В’ятрович передали захисні костюми для лікарів Івано-Франківщини

Народні депутати від «Європейської Солідарності» Микола Княжицький та Володимир В’ятрович передали медичним закладам Івано-Франківщини партію захисних костюмів для лікарів, які працюють з хворими на коронавірус, від Фонду Петра Порошенка.

Народні депутати відвідали три медзаклади Івано-Франківської області – Верховинську центральну районну лікарню, Коломийську районну лікарню та Івано-Франківську обласну клінічну інфекційну лікарню, яка першою в регіоні масово прийняла хворих на COVID-19. Загалом нардепи передали на Прикарпаття 200 захисних костюмів.

«Ми, на жаль, опинилися в такому стані, в якому опинився весь світ. Тому що коли кажуть, що наша медицина не готова, то це так, але медицина всюди у світі не готова, тому що коли виникають такі спалахи, ніхто не купує апарати штучного дихання наперед, розраховуючи на вірус. Саме тому дуже важлива правильна мобілізація і держави, і кожного. Якщо є люди, які готові допомогти, то треба допомагати лікарням, тому що коли відбуваються такі спалахи, перший, хто приймає удар – це лікарі», – зазначив Микола Княжицький.

«Очевидно, що саме лікарі потребують зараз найбільше підтримки. І ми з радістю надаємо цю підтримку. Дуже раді, що маємо можливість допомогти, збираємо таку допомогу. Зараз ми передали ці костюми захисту для лікарень від Фонду Порошенка. Очевидно, що це не вся допомога, будемо ще збирати додаткову допомогу і передавати її тим, хто зараз на передовій боротьби з вірусом», – наголосив Володимир В’ятрович.  

Заступниця головного лікаря Івано-Франківської обласної інфекційної лікарні Любов Андрусишин повідомила, що лікарня наразі забезпечена засобами захисту.

«Хочу подякувати всім благодійникам. Завдяки всім вам ми зараз забезпечені багатьма речами. У костюмах, які сьогодні отримали, буде працювати перша ланка: чергові лікарі, лікарі на приймальному відділенні, реаніматологи, медичні сестри», – сказала Любов Андрусишин.

Перша партія захисних медичних костюмів від Фонду Порошенка, які були закуплені та доставлені з Китаю, передається до лікарень у регіонах України.

Зокрема, у лікарні Чернівецької області – 1500 комплектів, міста Києва – 3050 комплектів, Вінниччини – 1500 комплектів, Кременчука (Полтавська область) – 400 комплектів, Чернігова – 1050 комплектів, Білої Церкви – 700 комплектів та Броварів (Київська область) – 600 комплектів. 200 комплектів надійдуть до лікарень Тернопільської області, 200 – надійшли в Івано-Франківську область, 200 – на Одещину, 150 в Рівненську область. 150 комплектів надійде на Черкащину, ще 100 – на Закарпаття.

Як відомо, Фонд Порошенка вже закупив у Китаї  30 тисяч захисних костюмів для медичних працівників, і ще 100 тисяч закуповують у Південній Кореї. Їхня доставка очікується у квітні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*