У Зеленського мають скасувати «драконівські» штрафи для людей за порушення явно надмірних заборон – Ростислав Павленко

Уряд Зеленського має переглянути розмір штрафу за порушення обмежувальних заходів карантину. Треба припинити боротися із людьми, а почати їх захищати. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко в ефірі телеканалу «Прямий».

«Влада, на жаль, не має стратегії – маємо приймати рішення у боротьбі з коронавірусом, то деякі заходи треба лагодити по ходу», – вважає депутат.

Він переконаний, що встановлений розмір штрафів за порушення карантину є неадекватним.

«17 тисяч гривень за появу без маски – важко якось корелюється з суспільною шкодою», – наголосив політик.

Він також зазначив, що й інші запроваджені урядом заходи значно жорсткіші, ніж того потребує епідеміологічна ситуація. До того ж їх фактично складно виконувати без порушень.

«Досить багато питань щодо тих обмежень, які були запроваджені Кабміном. Ми бачили, що у великих містах доходить до сутичок. З одного боку, люди повинні розуміти, що за порушення розумних обмежувальних заходів настане відповідальність. Але, з іншого боку, влада роздає забагато наказів, які просто не можуть бути виконані, або за їх виконанням дуже важко прослідкувати», – сказав Ростислав Павленко.

Депутат також закликав владу прислухатись до розумних пропозицій від опозиції, громадськості та експертів і вносити необхідні зміни до карантинних обмежень.

«Напрацьовуємо ці проекти. І, власне, тому звертаємося до влади щодо того, щоб цей діалог був постійним, щоб влада чула не тільки себе, але й опозицію, звичайних людей та експертів, і могла корегувати обмежувальні заходи, щоб боротьба йшла з вірусом, а не з простими громадянами», – зазначив він.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*