Ростислав Павленко: Влада ігнорує тестування на коронавірус, реальна статистика відсутня, а Зеленський тішиться, що начебто кількість хворих зменшується

Статистика хворих на коронавірус не відповідає реальній ситуації, бо влада провалила закупівлю тестів і використання їх в усіх регіонах.

Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко під час ефіру на телеканалі «Прямий».

«Заспокійливі цифри хворих на коронавірус – це від того, що ми просто не знаємо реальної картини. Бо влада не забезпечила достатньої кількості тестів і їх використання по всій країні. Чим більше буде тестів, тим більше не будуть тішити цифри. Більше того, у нас лише розгортається ситуація. Ми сподіваємося на краще, але маємо готуватися до реальності та, перш за все, захищати медиків і забезпечувати їх усім необхідним. Щоб країна і медична система були готові адекватно захистити людей, допомогти тим, хто може це перенести вдома на обсервації. І особливо тим, хто потребуватиме медичної допомоги в лікарні, зокрема якихось реанімаційних заходів. Тому зараз усі засоби мають бути спрямовані на підтримку медиків і на забезпечення таких можливостей», – сказав народний депутат.

Також Павленко наголосив, що важливим викликом для України стануть економічні наслідки коронавірусу, і важливо ухвалити поправки до бюджету, які запропоновані «Європейською Солідарністю», тому що це допоможе захистити економіку від краху.

«Ми ще не говоримо про те, що економіка України має бути так само готова до наступного шоку, який також буде пов’язаний з коронавірусом. Не з попередніми пів роками діяльності влади, а вже безпосередньо з шоком, що країна зупинилася. Цілі галузі зависли і люди просто не можуть заробляти гроші і чому ми так наполягаємо на перегляді наприклад бюджету, для того, щоб кошти були спрямовані якраз для того, щоб економіка не впала і могла функціонувати, а не для того, щоб закрити видатки на освіту і культуру і вважати, що все зроблено», – зазначив він.