У Запоріжжі «Європейська Солідарність» розпочала проект, спрямований на допомогу сімейним лікарям

Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність»  розпочала волонтерський проект «Солідарні з Лікарем», мета якого – допомогти сімейним лікарям міста.

«Сьогодні саме сімейні лікарі першими з медиків приймають удар COVID-19, адже вони мають першими прийти нам на допомогу, надати рекомендації, визначити вірогідність зараження та направити на лікування.

В той же час саме сімейні лікарі, на жаль, найменш забезпечені елементарними речами для виконання цих завдань, і змушені за власний кошт купувати необхідне, пересуватися до хворих, отримуючи мізерну платню за свою важку працю.

Ми допомагатимемо сімейним лікарям у міру можливостей запорізьких прихильників партії, але нам дуже важлива і ваша підтримка – підтримка всієї громади міста», – розповідає керівник Секретаріату Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Олег Чернов.

Запоріжців закликають допомогти лікарям будь-яким з вказаних способів:

1) Якщо маєте фінансову можливість – перерахувати будь-яку можливу для вас суму координатору проекта Олегу Чернову (картка Приватбанку 5168 7422 3945 9302).

2) Якщо маєте можливість і час доставити лікаря до місця роботи або з неї, дайте інформацію про це нашому координатору з транспортної допомоги Дмитру Траіліну (тел. 067 614 79 87)

3) Якщо хочете передати щось з «Переліку потреб», можете привезти нам в офіс, або ми допоможемо в транспортуванні (координатор зі збору Інна Польнікова, тел. 096 038 70 11). На сьогодні перелік потреб сімейних лікарів складає:

– термометри (в тому числі безконтактні);

– захисні маски і респіратори;

– рукавички, одноразові шапочки;

– захисні костюми;

– антисептики, засоби для дезинфекції поверхонь;

– одноразові шпателі;

– паперові рушники;

– захисні окуляри.

Ініціатори проекту наголошують, що звіти щодо усієї наданої допомоги будуть оприлюднені на сайті партії та в телеграм-каналі, і гарантують, що вона потрапить максимально швидко і саме туди, де потрібна більше за все – безпосередньо в руки до сімейних лікарів.

 «Коли держава неспроможна надати допомогу, ефективно менеджерувати ресурси та захистити своїх лікарів і громадян, ми з вами можемо зробити це вже сьогодні», – закликають запоріжців організатори проекту «Солідарні з Лікарем».