Вимагаю від Зеленського оприлюднити директиви, на підставі яких Єрмак підписав рішення щодо координаційної ради з представниками ОРДЛО – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Президент Зеленський має оприлюднити директиви щодо підписання в Мінську рішення про створення так званої координаційної ради з представниками ОРДЛО.

Про це завила народний депутат з фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Пане Президенте Володимир Зеленський. Можливо я вас здивую, але в Україні існує законодавство, яке регламентує підписання міжнародних договорів та участь у заходах міжнародного характеру. Лише Президент, Прем’єр-міністр та Міністр закордонних справ можуть це здійснювати без спеціальних повноважень, затверджених директив, вказівок та техзавдання. Я вимагаю оприлюднення їх щодо підписання сумнозвісного протоколу в Мінську» – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе

«Ваш голова офісу може скільки завгодно розповідати, що створення Консультативної ради з бандитами ОРДЛО має декларативний характер і не передбачає настання правових наслідків, але це відверта брехня», – додала Климпуш-Цинцадзе.

Вона наголосила, що дії глави Офісу президента зашкодили позиції України і підкріпили тези російської пропаганди.

«Своїм вибриком ОПУ не лише обурив українське суспільство, а і здивував наших партнерів по нормандському формату, які, видно, не були поінформовані про створення цієї ради та, відповідно, відмовились від участі у її формуванні. Своїм вибриком ОПУ зруйнував головну ідею Мінської групи як місця перемовин України з агресором та підтвердив головні ідеологеми Москви щодо внутрішнього конфлікту в Україні», – підкреслила політик.

Іванна Климпуш-Цинцадзе звернулася до Зеленського із закликом усвідомити реальну ситуацію в країні.

«Я прошу, щоб ви нарешті зрозуміли прості речі:

  • У нас не громадянська війна.
  • Нам не треба платформи примирення імені Сівохо чи імені Єрмака.
  • У нас війна з РФ.
  • Нам не потрібен мир за будь-яку ціну.
  • Нам не потрібен мир на умовах агресора.
  • Нам не потрібен мир, щоби просто хтось одягнув на себе корону миротворця», – зазначила вона.