«Європейська Солідарність» на Київщині передала поліції Обухівщини пірометри та маски

Керівник обласного Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Георгій Цагареішвілі придбав для поліції Обухівщини прилади для безконтактного вимірювання температури – пірометри та захисні маски.

«Це ті речі, які першочергово мають бути зараз у правоохоронців, зокрема під час патрулювання та роботи на блокпостах. Завдяки сучасній техніці для дистанційного вимірювання температури поліція зможе проводити перевірку громадян більш оперативно», – наголошує Георгій Цагареішвілі.

На час карантину, в умовах надзвичайної ситуації, Волонтерський штаб «Європейської Солідарності» посилено  співпрацює з поліцією та ГФ «Самооборона Обухівщини».

«Зараз, як і колись у 2014 р., ми знову об’єднуємо зусилля. Уже кілька разів виходили з правоохоронцями в патрулі. І, тим більше, наша допомога знадобиться тепер. Адже, у зв’язку з відкриттям блокпостів, у правоохоронців просто не вистачає людей. Тож знову плануємо патрулювання з поліцією Обухова та району. Наші люди професійно підготовлені, в тому числі, чудово знають домедичну допомогу і забезпечені аптечками», – говорить керівник Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» м. Українки, Голова Спілки учасників АТО в м. Українка та член ГФ «Самооборона Обухівщини» Олексій Відоменко.

Георгій Цагареішвілі забезпечив волонтерів автомобілем для організації допомоги літнім людям та перевезення медиків на роботу і додому.

Крім цього, помічник Георгія Цагареішвілі Алла Чорна разом з Олексієм Відоменком передали медичні маски в Обухівський районний військовий комісаріат, управління соцзахисту та Обухівське товариство сліпих.

Усіх, хто потребує допомоги чи має бажання приєднатися до команди «Європейської Солідарності» на Київщині – просимо звертатися до помічника Георгія Цагареішвілі Алли Чорної (тел.: 098 472 55 05) та керівника Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» м. Українка Олексія Відоменка (тел.: 067 999 88 13).