Відсутність масового тестування на коронавірус не дає зрозуміти, скільки українців насправді вже інфіковані – Ірина Фріз

Уряд Зеленського не проводить масового тестування українців на коронавірус, а тому ми не знаємо реальної ситуації із розповсюдженням хвороби по країні. Про це сказала народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз в ефірі телеканалу «Прямий».

Вона назвала асиметричними дії української влади у боротьбі з розповсюдженням коронавірусу в порівнянні із заходами, які вживаються урядами європейських країн для подолання епідемії та захисту своїх громадян.

За її словами, влада із запізненням вводить якісь протоколи, за якими мають працювати медики, а потім медики в регіонах відмовляються від цих протоколів, які МОЗ їм спустив, тому що вони опрацьовують власні протоколи.

«В першу чергу, це необхідність проведення тестування. На жаль, ми сьогодні не володіємо чіткою інформацією щодо кількості заражених в Україні через те, що тестування у нас в тому обсязі, який дозволяє зробити відповідні висновки щодо розповсюдження коронавірусу в Украіні, повністю відсутнє»,- підкреслила вона.

«У нас зараз відбуваються якісь звернення, якісь відео, які намагаються трохи знизити градус ситуації, тим самим намагаючись запевнити всіх українців, що ці жорсткі, каральні заходи щодо запровадження карантину, які ще й далі посилюються, насправді є виправданими», – додала депутатка.

«Нічого не може бути виправданим, якщо не відбувається чіткість і логіка дій», – зауважила вона.

За її словами, спочатку має бути чітке розуміння масштабів зараження в Україні, потім відповідні заходи щодо подолання наслідків, підйому економіки і захисту українців та в першу чергу медиків.

Ірина Фріз також наголосила на важливості максимально звернути увагу на ситуацію у Збройних силах у зв’язку з розповсюдженням коронавірусу і надавати військовослужбовцям захист від хвороби вчасно.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*