На Чернігівщині партійці передають продуктові набори від Фонду Порошенка тим, хто потребує допомоги

У Чернігівській області «Європейська Солідарність» передає набори першої необхідності тим, хто потребує допомоги на період карантину. 240 комплектів продуктових наборів вже отримали жителі Ніжинського, Чернігівського, Козелецького, Менського, Семенівського і Прилуцького районів Чернігівської області.

«На сьогодні діє сайт v2020.org.ua, на якому реєструвалися люди, що потребують допомоги. Допомога була надіслана в Чернігівську область, ми отримали транш продуктових наборів, які сьогодні розповсюджуються по всій області», – коментує Керівник секретаріату Чернігівської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Олег Шпак.

Кожна коробка містить крупи, макаронні вироби, олію, борошно, м’ясні консерви, згущене молоко, печиво та парацетамол. Крім того, надано інформаційну листівку щодо правил особистої гігієни і поведінки, які допомагають вберегтись від зараження коронавірусом.

«Дуже дякую партії «Європейська Солідарність» за таку підтримку. Вона сьогодні дійсно потрібна. Таким людям як я дуже важко. Я зараз зовсім без доходів і без будь-якої допомоги», – говорить пенсіонерка з Чернігова Олександра Седько, яка отримала свій набір однією з перших.

Депутат Деснянської у Чернігові районної ради від «Європейської Солідарності» Ігор Полуян зазначив, що допомоги під час карантину потребують жителі віддалених мікрорайонів Чернігова, наприклад, мікрорайон Бобровиця, де немає аптек і супермаркетів.

«Транспорт зараз не ходить. Якщо хтось захворів, люди не можуть дістатися до аптек і магазинів, навіть якщо хочуть. І ми не лише сьогодні, а щодня з командою молодіжки «Європейської Солідарності» допомагаємо, привозимо продукти і ліки. Цим ми знімаємо і соціальну напругу в місті і країні, надихаємо людей вірою у краще життя», – зазначив він.

Разом з Чернігівщиною допомогу від «Європейської Солідарності» отримали і інші регіони України, всього було поширено 8 000 продуктових наборів.

«На Чернігівщині продуктові набори будуть доставлені до літніх людей, людей з інвалідністю і родин героїв, загиблих на війні. Від себе хочу подякувати усім, хто став волонтером і хто нам допомагає в першу чергу транспортом у цей непростий час. Друзі, залишайтеся вдома! Будьте здорові!» – коментує виконуючий обов’язки голови Чернігівської обласної організації «Європейської Солідарності» Олександр Мисник.

Окрім цього, завдяки партії «Європейська Солідарність», Фонду Порошенка і компанії ROSHEN в область вже доставлено понад 1000 захисних костюмів для медичних працівників Чернігівщини.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*