Ахтем Чийгоз: лобісти Коломойського намагаються завалити закон, який потрібен для співпраці з МВФ

Рекордна кількість внесених правок до «антиколомойського» закону свідчить про те, що є замовлення завалити ухвалення цього закону в цілому.

Про це сказав народний депутат від «Європейської Солідарності» Ахтем Чийгоз під час включення на телеканалі «Еспресо».

«Лобіюють неприйняття «антиколомойського» закону група народних депутатів, які відпрацьовують і підтримують позиції Коломойського. Вони будуть застосовувати будь-які механізми і методи, аби не дати можливості ухвалити цей закон в другому читанні і в цілому»,- зауважив політик.

Ахтем Чийгоз зауважив, що президент має певні обіцянки і зобов’язання перед МВФ для отримання фінансової допомоги, тому має вирішити цю ситуацію, щоб Україна отримала кредит.

«У мене питання до влади, адже «антиколомойський» закон йшов в пакеті. І як тепер вони будуть діяти і виходити з цієї ситуації. Мабуть, президент йшов на такий крок, враховуючи домовленості між МВФ і Україною. Але таку реакцію лобістів інтересів Коломойського він мав прораховувати. Як він буде вирулювати з цієї ситуації – побачимо найближчим часом»,- підкреслив народний депутат.

«Це черговий раз показує, що до української влади довіри все менше і менше, як з боку міжнародних партнерів, так і з боку суспільства», – додав Ахтем Чийгоз.