Микола Величкович: неухвалення «антиколомойського закону» – відповідальність «слуг» перед країною

Фракція «Слуга народу» несе повну відповідальність за ухвалення «антиколомойського закону», а відтак, за можливий дефолт країни

«Верховна Рада має проявити політичну волю і проголосувати в цілому «антиколомойський» законопроект. Коли ми ухвалювали в першому читанні цей законопроект, то «Європейська Солідарність» готова була голосувати за нього в цілому. На жаль, він не був поставлений на голосування в цілому, і ми маємо те, що зараз до нього подано більше 16 тисяч поправок. «Європейська Солідарність» подала до цього законопроекту лише 5 поправок. І в той же час ми бачимо, що близько 10 правок подали депутати від фракції «Слуга народу», – зауважив парламентар.

Величкович наголосив, що подальший розвиток подій з цим законопроектом буде залежати від фракції «Слуга народу» і Голови парламенту.

«Після голосування чи неголосування цього законопроекту будуть певні зміни у фракції слуг, і в парламенті. Можливо, навіть, переформатування чи кадрові зміни», – спрогнозував політик.

Він зазначив, що неухвалення «антиколомойського закону» – це відповідальність «Слуг» перед країною, тому що від цього рішення залежить співпраця з МВФ.