На Тернопольщині представник «Європейської Солідарності» придбав апарат ШВЛ для районної лікарні

У Підволочиському районі аграрне підприємство, яке очолює член фракції «Європейська Солідарність» у Тернопільській обласній раді Олег Крижовачук, придбало для центральної районної лікарні апарат штучної вентиляції легень.

«Сьогодні ніхто не може залишатися осторонь подій, які відбуваються в країні. До боротьби із пандемією коронавірусу кожен долучається в міру своїх можливостей. Власне наша солідарна позиція є вирішальним фактором для перемоги у цій складній боротьбі. На даний час лікарні потребують термінової підтримки щодо оснащення матеріально-технічної бази. Аби підтримати наших медиків, країну у цій нелегкій ситуації, ТОВ «Україна» придбало апарат ШВЛ німецького виробництва вартістю 1 мільйон 100 тисяч гривень», – зазначає Олег Крижовачук.

Зазначимо, що член фракції «Європейська Солідарність» у Тернопільській обласній раді Олег Крижовачук відомий своєю благодійною діяльністю. Він неодноразово надавав допомогу українським військам, підтримує ветеранів АТО/ООС та їхніх родин, а також церковних та територіальних громад Тернопільщини.