СБУ не вбачає криміналу у діях Єрмака, який підписав документи про консультативну раду з представниками ОРДЛО – відповідь на звернення Гончаренка

Служба безпеки України не буде відкривати кримінальне провадження щодо підпису голови Офісу президента України Андрія Єрмака під документами про створення консультативної ради з бойовиками у Мінську. Таку відповідь від СБУ на своє звернення отримав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко. Про це він повідомив на сторінці у Фейсбук.

«Прийшла відповідь на моє звернення щодо неприпустимих дій Андрія Єрмака, який у березні у Мінську підписав домовленості про створення консультативної ради, куди увійдуть представники ОРДЛО, а Росія стане просто спостерігачем – після 6 років гібридної війни», – зазначив депутат.

Він підкреслив, що СБУ не вбачає в діях голови Офісу президента ознак кримінального правопорушення.

«Прямі переговори з бойовиками – це аж ніяк не підстава для кримінального правопорушення. Принаймні так вважає СБУ. Мабуть, вони давно не дивилися новини з передової та не чули про кількість наших втрат», – підкреслив представник «Європейської Солідарності».

Олексій Гончаренко наголосив, що війна Росії проти України продовжується, і ми не можемо так безвідповідально ставитися до дій команди Зеленського.

«Тим часом сам президент підписання цього протоколу називає «частиною поточної роботи щодо реалізації комплексу заходів». Що ж це за комплекс – заглядати в рот Путіну та жодним чином не перечити? Далеко підемо», – додав депутат.