Вікторія Сюмар: підписання владою в Мінську рішення щодо координаційної ради з представниками ОРДЛО шкодить Україні і грає на руку Росії

Підписання керівником Офісу Зеленського Єрмаком у Мінську рішення про створення Координаційної ради з представниками ОРДЛО показали, що влада грає у російську гру, за сценарієм ворога.

Про це сказала народний депутат від «Європейської Солідарності» Вікторія Сюмар в ефірі телеканалу «Прямий».

«Росія діє дуже стратегічно. Вона добивається поступок з боку української влади. Звісно, такі дії легітимізують бойовиків і дають їм статус, це показує, що є така юридична одиниця, адже йдеться про міжнародний договір, документ, який офіційно скріплює держава Україна. І те, що Росія переводиться зі сторони конфлікту, а ми завжди добивалися що Росія – сторона конфлікту і окупант частини української території. Тепер ми маємо таку ситуацію, що Росія – спостерігач і це внутрішній український конфлікт», – зауважила політик.

Сюмар наголосила, що влада здійснює кроки, небезпечні для країни.

«Влада демонструє інфантильну поведінку в цьому питанні. Намагатися домовитися з Путіним, але ж ми знаємо до чого це призводить. Влада зараз грає російську гру. І це гра, яка не може закінчитися українською перемогою», – наголосила Вікторія Сюмар.