Вікторія Сюмар: зірваний «антиколомойський закон» наблизить нас до дефолту і може коштувати Україні державності

Від ухвалення «антиколомойського закону» залежить розвиток економічноі ситуації в Україні і співпраця з МВФ, а комітет на своєму засіданні не зміг вирішити, що робити з 16 тисячами правок, більшість з яких подали депутати з президентськоі фракції «Слуга народу».

Про це сказала народний депутат від «Європейської Солідарності» Вікторія Сюмар під час включення на телеканалі «Прямий».

«Вчора засідав комітет з податкової політики і банківської діяльності, це профільний комітет щодо цього закону. Рішення він так і не зміг ухвалити, що ж робити з тією рекордною кількістю поправок, яку наразі подали до закону. Крім того, їх навіть не почали розглядати на комітеті. Якщо позачергове засідання відбудеться у четвер, ми ризикуємо не мати цього законопроекту в порядку денному», – підкреслила політик.

Сюмар зазначила, що відмова ухвалити закон в цілому на попередньому пленарному засіданні може означати спробу захистити інтереси олігарха Коломойського.

«Коли виносили це питання в зал, то цей законопроект треба було голосувати за основу та в цілому. Це маленький законопроект, він не є глобальним. Крім того, він був погоджений вже давно. І тому той факт, що його не погодилися проголосувати в цілому, говорить, що ведуться якісь торги. Ймовірно, що не хочуть псувати стосунки з Коломойським. А найбільш небезпечне в цій історії те, що це – торги про дефолт, який в таких складних умовах може коштувати Україні державності. А президента підштовхують до рішення, яке може дуже дорого обіцтися кожному українцю», – наголосила Вікторія Сюмар.