Володимир Ар’єв: Необхідно проводити більше тестів для виявлення хворих на коронавірус і переглянути абсурдні карантинні заходи

На сьогодні невідомо скільки точно хворих на коронавірус в Україні, тому що влада не змогла організувати масове тестування потенційно хворих.

Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв в коментарі телеканалу «Прямий».

«Загроза коронавірусу є. За останню добу зафіксовано плюс 200 нових випадків зараження. У нас є велика проблеми – в Україні на надзвичайно низькому рівні перебуває тестування потенційно хворих. Ми не знаємо точну цифру, яка може бути. У випадку збільшення тестування можуть збільшуватися цифри», – сказав він.

Політик наголосив, що необхідно переглянути карантинні заходи, тому що частина з них є абсурдними і протирічать здоровому глузду.

«Очевидно, ми можливо підходимо до піку і під час піку пом’якшувати карантинні заходи не логічно, але, логічно треба привести всі заходи у відповідність. Всі ті заходи, які були ухвалені до того хаотичні і кальковані. Вони бездумні, тому що закривати парки незрозуміло навіщо. Можливо для того, щоб дерева не заражалися? Я не розумію цього. Тому що, наприклад, в Австрії рекомендують виходити на свіже повітря, але тримати дистанцію», – зазначив Ар’єв.