Яна Зінкевич: Влада має урізати власні апетити і економити на силових структурах – це допоможе зберегти фінансування освіти, науки і культури

Скорочення видатків на силові структури і органи влади допоможе зберегти фінансування освіти, науки і культури, навіть в умовах дефіциту бюджету через коронавірус.

Про це заявила медик-доброволець, народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Яна Зінкевич у своєму відеоблозі.

«Днями «Європейська Солідарність» домоглась виходу керівництва парламенту з політичної самоізоляції, тож вже до кінця тижня депутати зберуться на позачергову сесію, завдяки нашій ініціативі. Ми мусимо посилювати законодавство, щоб подолати наслідки епідемії для економіки.

Зокрема, на найближчому засіданні парламент розгляне зміни до бюджету, де ми будемо вимагати скорочення видатків на утримання силових структур, органів влади і чиновників, а не економії на культурі, науці і інших фундаментальних сферах», – сказала вона.

Політик наголосила, що затягування ухвалення закону про банки призведе до дефолту.

«Впевнена, ви вже чули про рекордні 16 тисяч поправок до банківського закону, якого від нас чекає МВФ для продовження співпраці. Фактично, в інтересах одного олігарха, група депутатів штовхає Україну до жорсткого дефолту, а роботу законодавчу роботу Верховної Ради паралізує у період епідемії та економічної кризи», – зазначила Зінкевич.