На Кіровоградщині партійці передали людям 350 наборів від Фонду Порошенка

На Кіровоградщині «Європейська Солідарність» передає продуктові набори від Фонду Порошенка людям, які потребують допомоги в умовах карантину. Всього в області було передано 350 пакунків з товарами першої нербхідності, серед яких кукурудзяна крупа, рис, гречка, олія, цукор, борошно, згущене молоко, тушковане м’ясо та печиво.

Однією з перших допомогу отримала жителька Кропивницького району. 70-річна Любов Ніколайчук розповідає, що довгий час проживає сама й пенсії на продукти не вистачає.

«Я дуже потребую цієї допомоги, адже моєї пенсії замало. Чесно кажучи, то вже досить давно в мене в хаті немає хліба. Я їм лише сухарі», – каже пенсіонерка.

За словами керівника обласної організації партії «Європейська Солідарність» Сергія Коваленка, на сьогодні майже 500 людей просять про продовольчу допомогу. На цьому тижні буде виконано 350 заявок, отриманих через платформу «Солідарність».

«Це дасть можливість зараз в умовах, коли збільшуються ціни на продукти, втрачається робота й дохід сім’ї, підтримати громадян України. Також ми очікуємо на захисні костюми, які будуть передані до лікарні, й розуміємо, що це теж дуже потрібно», – зазначив Сергій Коваленко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*