Сумчани отримують набори першої необхідності від Фонду Порошенка і «Європейської Солідарності»

У Сумах «Європейська Солідарність» передає тим, хто потребує допомоги, 240 наборів першої необхідності, придбані коштом Фонду Порошенка. Пакунки з продуктами та ліками партійці разом з волонтерами розвозять до адресатів.

Допомогу отримують мешканці Сум, які залишали заявки на сайті «Солідарність» v2020.org.ua. Платформа була спеціально створена для того, щоб кожен пакунок був переданий саме тим, хто найбільше того потребує.

Як зазначила керівник Секретаріату Сумської ТОП «Європейська Солідарність» Марина Нагорна, в Сумах це – пенсіонери, багатодітні сім’ї та люди з інвалідністю.

Також волонтери допомогли відомому краєзнавцю Сумщини, екс-директору заповідника «Михайлівска цілина» Лідії Шеремет продуктовим набором та відвідали продуктову крамницю аби літня жінка лишалася вдома.

Як наголосив голова фракції «Європейська Солідарність» в Сумській міськраді Дмитро Лантушенко, сьогодні вкрай важливо, щоб літні люди, які в групі ризику, лишалися по можливості вдома.

«Проект «Солідарність – добро єднає» продовжується. Ми оперативно виконаємо ваше замовлення, допоможемо вам з закупівлею продуктів харчування чи ліків в аптеці, варто лише зателефонувати на нашу гарячу лінію по телефону 0930960025», – наголосив Дмитро Лантушенко.