«Європейська Солідарність» передає продуктові набори мешканцям Кривого Рогу, які потребують допомоги

У Кривому Розі представники «Європейської Солідарності» передають набори товарів першої необхідності містянам, які потрапили в скруту і потребують допомоги  

Про це повідомив генерал-лейтенант, народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Михайло Забродський на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Місто Кривий Ріг. Це логічне продовження акції, яку розпочали за ініціативи фонду Петра Порошенка – доставка людям, які в умовах карантинних обмежень не можуть залишити своє помешкання, відповідних продуктових наборів для того, щоб люди могли якось себе підтримати весь цей час. Це планова робота, яка зокрема в Дніпропетровській області продовжується вже другий тиждень. І зараз прийшла черга міста Кривий Ріг», – сказав він.

Мешканки Кривого Рогу подякували «Європейський Солідарності» і Фонду Порошенка за допомогу. Вони наголосили на тому, що для пенсіонерів ця допомога дуже необхідна в такий важкий час.

«Мені жінка порадила і дала номер телефону і сказала, що надають допомогу пенсіонерам, хворим. Велике спасибі. Я дуже вдячна за допомогу», – сказала Катерина Петрівна.

Михайло Забродський закликав літніх людей залишатися вдома і берегти здоров’я.

«Ось вам набір продуктів, я сподіваюся, на тиждень вам вистачить. Бережіть себе і не хворійте», – сказав він.