«Європейська Солідарність» відстояла збереження фінансування освіти та науки в новому варіанті змін до бюджету – Микола Княжицький

Новий варіант проекту змін до державного бюджету кращий, ніж попередній, завдяки зусиллям «Європейської Солідарності», яка наполягла на збереженні фінансування культури і освіти. Про це написав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький на сторінці у Фейсбук.

«Подивився проєкт бюджету, запропонований урядом. Він значно кращий, ніж попередній. «Європейська Солідарність» змогла відстояти більшу прозорість витрат, збільшення фінансування культурних і освітніх інституцій», – зазначив депутат.

Водночас він зауважив, що виконати усі бюджетні видатки, заплановані урядом, буде неможливо, якщо парламент не ухвалить банківський закон.

«Цей бюджет неможливо виконати. До стрімкого економічного падіння «Слуги народу» довели Україну ще до пандемії. Карантин значно загальмував економіку. МВФ коштів не дасть через блокування «Слугами народу» і деякими їхніми союзниками банківського закону», – пояснив Микола Княжицький.

Депутат додав: «Де брати кошти? В Росії? У них через падіння цін на нафту ситуація погана. Але останнім акордом перед падінням імперії може бути втілення мрії безумного імператора прикупити собі Україну».

«Моя робота в Раді зі «Слугами народу», маю на увазі їх як цілісну політичну силу, свідчить про наступне. Влада справді нічого не прогнозує, не планує стратегічно, живе днем сьогоднішнім. Не тому, що не хоче. Тому, що не вміє. І тут найбільша небезпека», – підкреслив представник «Європейської Солідарності».