Офіс Зеленського підтвердив, що брехав про його поїздку в Оман, пора президенту розказати всю правду – Олексій Гончаренко

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко вимагає від президента Зеленського правди щодо його січневої поїздки в Оман. Відповідне звернення депутат спрямував президенту. Про це він повідомив на сторінці у Фейсбук.

«Вимагаю, щоб президент особисто розказав всю правду про свою поїздку в Оман. Відправив вже третє клопотання щодо роз’яснень подробиць резонансної подорожі Зеленського в Оман», – зауважив депутат.

«Пропоную самому президенту розказати, як насправді стала можливою його «оманлива» подорож у січні і чому стільки таємниць і плутанини виникло навколо», – додав він.

Гончаренко також повідомив, що з відповіді Офісу президента виявилось – неофіційну поїздку в Оман взимку повністю оплатила дружина Зеленського.

«Зокрема, мова йде про переліт президента регулярним рейсовим літаком в султанат Оман, а також проживання у розкішному готелі. При цьому відповідальні за інформаційну політику у Офісі президента зазначають, що висвітлюють усі суспільно важливі зустрічі Зеленського, зокрема і ті, що проходили під час цієї неофіційної поїздки і дана інформація є на офіційному сайті та в соцмережах», – пише Гончаренко.

Олексій Гончаренко також поцікавився, чи буде притягнуто до відповідальності прессекретаря президента за дезінформацію українського суспільства та міжнародної спільноти, що це був офіційний візит.

«Хто саме з посадових осіб Офісу президента ухвалив остаточне рішення про оприлюднення саме такого варіанту повідомлення прес-служби, яке зрештою не відповідало дійсності? Або хто домовлявся про зустрічі на найвищому рівні в Омані? І насамкінець чому витрати на цю розкішну відпустку не було задекларовано?» – зазначає Олексій Гончаренко.

«Ми маємо повне право вимагати від президента чесної інформації щодо того, як було насправді та чому все настільки заплутано. Годі записувати постановочні відеозвернення, розкажіть про те, що дійсно турбує людей», – переконаний Гончаренко.

«Впевнений, чим далі, тим більше ми будемо дізнаватися неоднозначних подробиць про таємничі візити та зустрічі Зеленського. Далі буде», – вважає народний депутат.