Економіку від падіння може врятувати державна підтримка малого бізнесу, сільгоспвиробників, товаровиробників та експортерів – Олег Синютка

Україна увійшла у важку економічну кризу, і карантин через коронавірус лише прискорив економічне падіння, яке почалося ще з кінця 2019 року. За цих обставин уряд має негайно запропонував кроки для порятунку економіки держави. Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка в ефірі телеканалу «Еспресо».

На його думку, уряду варто зосередитись на шести найбільш важливих напрямках, які потрібно впроваджувати якомога швидше.

«Потрібно підтримати малий бізнес, самозайнятих людей. Наприклад, в Польщі на це виділили 100 млрд злотих. На це ми сподіваємося отримати кошти від МВФ. Саме тому «антиколомойський» банківський закон треба приймати терміново, щоб якомога швидше отримати ці кошти», – наголосив депутат.

«По-друге, потрібно допомогти сільському товаровиробнику, дрібному і середньому, адже надходить посівна кампанія. Якщо ми зараз не інвестуємо в сільське господарство, то завтра не отримаємо врожаю. Третім кроком має стати впровадження податку на виведений капітал, тому що податок на прибуток висмоктує додаткові кошти з бізнесу, а йому потрібні податкові канікули», – зазначив Олег Синютка.

За його словами, наступними двома кроками повинна стати підтримка вітчизняних товаровиробників, а також експортерів, адже вони забезпечать надходження валюти, що зміцнить гривню.

Представник «Європейської Солідарності» також зауважив, що одним із важливих кроків для виведення економіки держави з кризи має стати започаткування великих інфраструктурних проектів.

«Це дозволить перезапустити низку галузей економіки і дасть нові робочі місця», – переконаний Олег Синютка.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*