В Одесі 200 захисних костюмів від Порошенка передали у медичний заклад

Народний депутат Олексій Гончаренко та голова одеської організації партії «Європейська Солідарність» Петро Обухов передали 200 захисних костюмів для медперсоналу від Фонду Порошенка КНП «Одеський обласний клінічний медичний центр Одеської обласної ради».

Головна медична сестра лікарні Світлана Губарева розповіла, що засоби індивідуального захисту потрібні лікарям у великій кількості для того, щоб бути готовими до будь-якого ходу розвитку ситуації з епідемією.

«Ми готуємося до того, що хворих буде багато. Дай Боже, щоб не було багато, але ми готуємося до того, що буде великий наплив. Що хворих буде багато, тому ми просимо про допомогу», – сказала вона.

Народний депутат Олексій Гончаренко порівняв ситуацію із 2014 роком, коли всі зусилля суспільства були спрямовані на допомогу армії.

«Сьогодні в чомусь повертається 2014 рік. Тоді ми всім світом допомагали нашій армії. Відбудовували її. Зараз наша задача – допомогти медикам, тому що вони на передовій. Окрім захисних костюмів Фонд Порошенка передав у регіони продуктові набори, для найбільш незахищених громадян під час карантину. В Одеську область відправили вже 320 наборів, які волонтери зараз розвозять по районам», – зазначив народний депутат.

Голова одеської організації партії Петро Обухов підкреслив, що важливо, щоб лікарі були в безпеці.

«В першу чергу під час епідемії необхідно захищати лікарів. Тому що один лікар – це пацієнтів. Це як передова на війні. Сьогодні ми передали вісім коробок захисних костюмів. Важливо, щоб лікарі самі відчували свою безпеку, що вони не кинуті на цю амбразуру. Що з ними все буде в порядку», – сказав він.