Княжицький: Обшуки у Тетяни Чорновол – це ініціатива російських агентів у лавах ДБР, які реалізують кремлівський сценарій

Обшуки, які провело Державне бюро розслідувань в будинку народного депутата восьмого скликання, учасниці Революції Гідності Тетяни Чорновол, – це реванш Антимайдану, продовження політи них переслідувань і тиску на опозицію. Так коментують ці події народні депутати з фракції «Європейська Солідарність», які приїхали до Тетяни Чорновол і були присутніми при проведенні слідчих дій

«В ухвалі суду міститься інформація про обшук по справі за Майдан. Шукали мою одежу, в якій я була 18 лютого 2014 року під час Майдану. Обшукували скрізь, і підвал, і погреб і таке інше. Вилучили куртку, каску, рюкзак, нагородну зброю, хоча не мали право забирати, а ще забрали телефон, хоча також не мали права. Наразі в мене повідомлення про підозру по восьми статтям. В половині з них покарання від 5 до 15 років. У вівторок о 12:00 в мене допит в ДБР. Справа передана в обласний територіальний відділ», – повідомила Чорновол

Політик заявила, що кримінальні справи проти неї – це політичні переслідування і реванш антимайданівських сил.

«Це не дії Державного бюро розслідувань – це політичні репресії. Це справа за Майдан проти мене, як активіста Майдану. Я виявилася першою, кого притягують саме за Майдан. Є замовники політичного переслідування, переслідують не просто мене, переслідують весь Майдан в моїй особі, хто піде за мною – невідомо. Переслідують тих людей, які стоять за державність України і проти капітуляції», – зазначила вона.

«Я вдова і мій чоловік загинув на фронті. Кому потрібне переслідування активіста Майдану, яка пішла на фронт, в якої чоловік загинув на фронті, яка зараз вдова. Може в цьому є інтерес Москви і хочуть показати перед Москвою чим тут займаються.

Це називається зміна історії і з цього завжди починалася російська окупація. Зараз в моїй особі змінюється історія», – додала політик.

Окрім цього, народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький наголосив, що дії ДБР є психологічним тиском на Тетяну Чорновол, враховуючи всі порушення, які були здійснені при обшуці.

Микола Княжицький звернувся до президента Зеленського і сказав, що ті, хто таким чином діють, довго на посаді не були.

«Сподіваюсь, що це не є ініціативною Зеленського, а ініціатива російських агентів ДБР, які хочуть зробити все, аби Зеленський злетів з цієї посади максимально швидко. Прошу українську владу незалежно від політичних поглядів діяти відповідно до законів України, а не порушувати його в такий нахабний спосіб», – підкреслив він.